Mitsubishi VRF KXZ Serisi

mitsubishi-vrf-kxz-dis-uniteleri

Mitsubishi Heavy Industries (MHI), bir önceki KX serisinde maksimum 48 HP olan kapasiteyi Yeni KXZ serisinde 60 HP’ye kadar yükseltdi. Ofis binaları ve diğer büyük ölçekli tesislerde kullanılması için inverter multi-split sistem olarak Türkiye’de uygulanmaya başlandı.KXZ Serisi VRF Klima Sistemleri, verimlilik ve çeşitlendirilmiş operasyonel kontroller sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yeni seride, piyasada yer alan mevcut modellerinde ki temel yapılandırma muhafaza edilmiş, yüksek verim elde etmek için ısı değiştirici ve yeni kompresör geliştirilmiştir. Bu çeşitli iyileştirmeler sonucunda, KXZ Serisi %40 daha yüksek soğutma verimi (EER) ve yaklaşık % 8 daha yüksek ısıtma verimine (COP) sahiptir.

Mitsubishi Heavy VRF Klima KXZ Serisi temel performansı şimdiki modellerden daha geniş bir çalışma sıcaklık aralığı sunarak geliştirilmiştir.

Yeni KXZ serisi ayrıca her oda için gerçek ısı talebine dayalı tedarik kapasitesini optimize ederek daha fazla enerji tasarrufuna teşvik etmektedir. Bu yeni geliştirilen kapasite kontrol yöntemi bireysel odalar ve kullanıcılar için enerji tasarrufu ve konfor sağlamaktadır.

Mitsubishi Heavy VRF Klima Sistemleri, bina uygulamaları, hafif ticari kullanım ve klima sistemleri, iklimlendirme alanında enerji tasarrufu sağlamak için ürün geliştirmeye devam edecektir.

KXZ Serisi Dış Üniteleri Genel Özellikleri

Mitsubishi Heavy VRF KXZ Serisi - Mitsubishi VRF Klima Sistemleri

 

VRF-SORU

[ninja_forms id=5]